fbpx

O nas

Doświadczony zespół prawników

Pomoc Frankowiczom Poznań

Kancelaria Kałużyńska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych Sp.K. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w reprezentowaniu kredytobiorców w sporach przeciwko instytucjom finansowym. Zapewniamy  kompleksową reprezentację Klientów przed sądami. Naszą dumą jest Zespół, który tworzą zaangażowani i doświadczeni pełnomocnicy, zapewniając tym samym najwyższy standard świadczonych usług.

Izabela Kałużyńska
Izabela Kałużyńska

Adwokat, Komplementariusz

BIO

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach w Poznaniu oraz Warszawie, gdzie szlifowała umiejętności z zakresu kompleksowej obsługi przedsiębiorców, ale przede wszystkim taktyki procesowej. Specjalizuje się w spornych sprawach cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw gospodarczych oraz dotyczących nieruchomości, w tym prowadziła postępowania w zakresie uzyskiwania odszkodowań za wywłaszczenie nieruchomości.

Od 2020 roku reprezentuje konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, a w latach 2022 – 2023 roku zajmowała stanowisko Kierownika Biura Kancelarii Bochenek, Ciesielski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp.k. w Poznaniu. Wykonując obowiązki pełnomocnika na sali sądowej oraz menagera zespołu kieruje się zasadą: rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.

Misję zawodu adwokata obecnie realizuje jako komplementariusz w Kałużyńska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. k. z siedzibą w Poznaniu.

Relaksuje się gotując dla przyjaciół.

Karolina Rozak adwokat Poznań Frankowicze Kancelaria
Karolina Rożak

Adwokat, Kierownik zespołu

BIO

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w wiodących warszawskich i poznańskich kancelariach rozwijając się w różnych gałęziach prawa m. in. cywilnego, w tym ubezpieczeniowego oraz budowlanego, a także karnego.

Od dłuższego czasu skupia swe zainteresowania wokół szeroko rozumianego prawa cywilnego.

Obecnie jako kierownik zespołu koordynuje prace związane z prowadzeniem spraw kredytobiorców w sporach z podmiotami działającymi na rynku finansowym.

 

godziny otwarcia biura

Poniedziałek-piątek

08:00-16:00

kancelaria frankowa poznan

Kałużyńska i Wspólnicy Kancelaria adwokatów i radców prawnych 

Kontakt

ul. Bóżnicza 1/6
61-751 Poznań

tel. 729 057 161

Klauzula informacyjna

  1. Administrator danych osobowych: Kałużyńska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.
  2. Cele przetwarzania: kontakt z Administratorem; przedstawienie oferty, korzystanie z plików cookies.
  3. Przysługujące prawa: dostępu i sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody w każdym czasie.
  4. Pełna informacja w Polityce Prywatności